Похід у вищі та професійно-технічні навчальні заклади

Любов рухає нами і визначає нашу Долю. Вона стихійна, нелогічна і нематеріальна.

«Таємниці любові» — саме з таким фільмом ми відправились у вищі, професійно-технічні навчальні заклади міста Хмельницького.

Фільм розповідає про дослідження науки, що вивчає природу цього почуття, виявляє фантастичні зміни, що відбуваються з закоханими: любов пригнічує зони мозку, що відповідають за відчуття страху, негативні емоції, критику і впливає на ті зони, які відповідають за базові потреби людини (потреба у воді, їжі, кисні, захист від екстремальних температур), а також на зони, що відповідають за функцію отримання задоволення. Чому у закоханої людини частішає пульс, дихання? Дослідження біологів вказують на те, що любов подібна до наркотичного сп’яніння. Хіміки стверджують, що ми відчуваємо любов завдяки викиду в кров певних гормонів.

Фільм «Таємниці любові» говорить про те, чому з сотень людей ми вибираємо одного і готові піти на все, щоб бути з об’єктом своєї пристрасті. Яким чином це відчуття робить нас в одну мить такими щасливими, а в той же час — нескінченно нещасними. Географія цього фільму — весь світ.

Несподівані припущення про природу любові висловлюють антропологи, біохіміки, філософи, богослови. Однак усі вони визнають, що за почуттями, які здатні відчувати одне до одного Чоловік і Жінка, швидше за все стоїть щось більше і Незбагненне.

Під час коментарів до фільму ми якомога більше намагаємося розкрити тему любові, розповісти про її прекрасну суть, про те, якими ми повинні бути аби змогти на справді любити, хотіти піклуватись про когось, народжувати дітей, могти жертвувати і, звичайно бути щасливими.

Ми показали фільм у ХНУ, Кооперативному торгово-економічному інституті, ХЕУ, Хмельницькому центрі професійно-тех. освіти та харчових технологій.

Copy of IMG_1324

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>