07.09.2014 Перший старт лялькового театру

За ініціативи Світлани – молодої мами, ми вирішили спробувати створити ляльковий театр. Адже в наш час так бракує діткам  саме духовного виховання. Знайшлись добровольці у пошитті ляльок, створенні міні-декорацій.

У неділю Молодіжний центр зібрав чималу кількість дітлахів, бажаючих подивитись вистави «Маша і ведмідь» та «Путеводительница».

«Путеводительница» — історія, яка розповідається з неабиякою любов’ю і добротою, що вчить дітей вічним цінностям.  Це історія про Тихвинську ікону Божої матері, яка вважається здавна чудотворною, про те, як жив в одному селі іконописець, у якого важко захворіла внучка. Дівчинці допомогло чудо, вона отримала зцілення, і все завдяки тому, що герої історії мали чисту віру, просили Божу Матір допомогти їм. Мова також йде про вірність дружби, готовність допомогти у біді. Вистава наповнена вірою, надією, світлою любов’ю.

«Маша і ведмідь» — давня добра казка, де без агресії розкривається повчальна суть, а саме – послух та повага дітей до старших – одне з найголовніших в дитячій поведінці.

IMG_0729 IMG_0759 IMG_0766 IMG_0781

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>